Vyhodnotenie Hlavnej špeciálnej výstavy Dudince, 12.09.2009
Trieda dorastu I. - suky /6-9 mes./ |
rozhodca: Christoph Ludwig DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VN 1 |
Tesso Schneider |
2099 |
Vanos van Noort |
Izsák Z. Strekov |
|
|
|
Hijam Qstionn |
|
VN 2 |
Enda Akia nawa |
56240 |
Rocky vom Feuermelder |
Miketa A. CZ |
|
|
|
Olympia Avax Hof |
|
VN 3 |
Zombi Maserau |
58698 |
Quenn vom Loher Weg |
Matuškovič Ľ. K.N.Mesto |
|
|
|
Ronda Maserau |
|
VN 4 |
Emily Akia nawa |
56239 |
Rocky vom Feuermelder |
Miketa A. CZ |
|
|
|
Olympia Avax Hof |
|
VN 5 |
Eimmy Akia nawa |
56238 |
Rocky vom Feuermelder |
Ulmanová H. CZ |
|
|
|
Olympia Avax Hof |
|
VN 6 |
Kaja Džako |
58834 |
Vegas van Noort |
Žanony M. Stropkov |
|
|
|
Gera Džako |
|
VN 7 |
Faxina Dlhá Roveň |
58968 |
Yoker vom Leithawald |
Hudec M. B.Štiavnica |
|
|
|
Thera Dlhá Roveň |
Majsniar A. Vyhne |
VN 8 |
Quini Ujpesti Farkas |
2126 |
Tyson Vác-Vágvolgyi |
Truszka Z. HUN |
|
|
|
Carmen Ujpesti Farkas |
|
VN 9 |
Karma Adrianka |
58891 |
Yoker vom Leithawald |
Piovarčiová-Podhorská A. Piešťany |
|
|
|
Karla Adrianka |
|
VN 10 |
Kani Džako |
58835 |
Vegas van Noort |
Žanony M. Stropkov |
|
|
|
Gera Džako |
|
VN 11 |
Anuka vom Hof-Niederzier |
H-M 8247 |
Odin vom Holtkamper Hof |
Flucken H. DEU |
|
|
|
Zmira von der Sandkautschneise |
|
VN 12 |
Zalla Maserau |
58696 |
Quenn vom Loher Weg |
Matuškovič Ľ. K.N.Mesto |
|
|
|
Ronda Maserau |
Škopová Y. CZ |
VN 13 |
Riia z Lintichu |
59117 |
Haribal Qstion |
Klátik J. Ráztočno |
|
|
|
Hedda z Lintichu |
|
VN 14 |
Quuni z Lintichu |
59109 |
Rocky vom Feuermelder |
Klátik J. Ráztočno |
|
|
|
Julie z Lintichu |
Kočajda I. B.Bystrica |
VN 15 |
Virra Schreidon |
58427 |
Yoker vom Leithawald |
Kocka P. Hont.Nemce |
|
|
|
Nina Schreidon |
|
VN 16 |
Quens z Lintichu |
59108 |
Rocky vom Feuermelder |
Klátik J. Ráztočno |
|
|
|
Julie z Lintichu |
Kočajda I. B.Bystrica |
VN 17 |
Espra Dlhá Roveň |
58807 |
Peik vom Holtkamper Hof |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Cibette Dlhá Roveň |
Majsniarová A. Vyhne |
VN 18 |
Tekla Duš-Bo z Egonova |
59124 |
Rocky vom Feuermelder |
Bojnanský D. D.Streda |
|
|
|
Osi Duš-Bo z Egonova |
|
VN 19 |
Tália Duš-Bo z Egonova |
59122 |
Rocky vom Feuermelder |
Šilhár M. Dvorníky |
|
|
|
Osi Duš-Bo z Egonova |
|
VN 20 |
Hillary Schwarzov dvor Bohemia |
58780 |
Sapeur vom Gollerweiher |
Lieskovský M. Kotešová |
|
|
|
Yorga van Contra |
|
VN 21 |
Katja Adrianka |
58894 |
Yoker vom Leithawald |
Ruttmarová J. Pezinok |
|
|
|
Karla Adrianka |
|
VN 22 |
Gelo Vác-Vágvolgyi |
2077 |
Agasi Ingodd´s |
Truszka Z. HUN |
|
|
|
Norda Vác-Vágvolgyi |
|
VN 23 |
Sali z Vrch-Hôr |
58751 |
Takros Dlhá Roveň |
Hudok M. Kolačno |
|
|
|
Paxina Dlhá Roveň |
Néma R. Partizánske |
VN 24 |
Valis od Troch jazier |
58817 |
Indo Starý Samotár |
Paták J. Brodzany |
|
|
|
Fea z Vrch-Hôr |
|
N 1 |
Viki od Troch jazier |
58818 |
Indo Starý Samotár |
Paták J. Brodzany |
|
|
|
Fea z Vrch-Hôr |
|
N 2 |
July Adrianka |
58889 |
Zeus Adrianka |
Piovarčiová-Podhorská A. Piešťany |
|
|
|
Ondra von der Lahnbergen |
Balaško R. Veľká n.I. |
DOST. |
Kontes Adrianka |
58895 |
Yoker von Leithawald |
Bielik F. D.Hričov |
|
|
|
Karla Adrianka |
|
|
|
|
|
|
Trieda dorastu I. - psi /6-9 mesiacov/ |
rozhodca: Lutz Wischalla DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VN 1 |
Ralfi z Lintichu |
59111 |
Haribal Qstion |
Ivanič P. V.Krtíš |
|
|
|
Hedda z Lintichu |
Kočajda I. B.Bystrica |
VN 2 |
Matrix Hylteland´s |
S17288 |
Nando v. Haus Galli |
Slota J. Svidník |
|
|
|
Tessy z Agíru Bohemia |
|
VN 3 |
Golden Dlhá Roveň |
59095 |
Sapeur vom Gollerweiher |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Wexi Dlhá Roveň |
Ditte L. Vyhne |
VN 4 |
Paul Moravia Kar-Mi |
51056 |
Leon vom Team Fiemereck |
Mravík J. Žitavany |
|
|
|
Kira Moravia Kar-Mi |
|
VN 5 |
Atos vom Hof-Niederzier |
H-M 8245 |
Odin vom Holtkamper Hof |
Flucken H. DEU |
|
|
|
Zamira vom der Sandkautschneise |
|
VN 6 |
Whisper Vitaxis |
58392 |
Yukon v.d. Bastillie |
Kuzma J. Zvolen |
|
|
|
Nicka Vitaxis |
|
VN 7 |
Eskan Dlhá Roveň |
58805 |
Peik vom Holtkamper Hof |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Cibette Dlhá Roveň |
Hudecová V. Vyhne |
VN 8 |
Filip Sorex |
58935 |
Vegas van Noort |
Hrubovský M. Vranov n.T. |
|
|
|
Xena Sorex |
|
VN 9 |
Amero vom Hof-Niederzier |
H-M 8242 |
Odin vom Holtkamper Hof |
Flucken H. DEU |
|
|
|
Zmira von der Sandkautschneise |
|
VN 10 |
Fait zo Sarachova |
58758 |
Fimo z Lintichu |
Budáč M. Dobroč |
|
|
|
Exi zo Sarachova |
|
VN 11 |
Citus Dlhá Roveň |
58744 |
Irlo von der Holzheimer Linde |
Kiškováčová D. Michalovce |
|
|
|
Olla Dlhá Roveň |
|
VN 12 |
Sasko z Vrch-Hôr |
58750 |
Takros Dlhá Roveň |
Hudok M. Kolačno |
|
|
|
Paxima Dlhá Roveň |
Foltán Ľ. V.Uherce |
N 1 |
Fritz Sorex |
58936 |
Vegas van Noort |
Hromada L. Vranov n.T. |
|
|
|
Xena Sorex |
|
N 2 |
Cevil Dlhá Roveň |
58743 |
Irlo von der Holzheimer Linde |
Ondo-Eštok M. Michalovce |
|
|
|
Olla Dlhá Roveň |
|
N 3 |
Brexam Stěžovská zahrada |
83003 |
Natcho vom Kirschental |
Mackanič P. Košice |
|
|
|
Christa Hartis Bohemia |
|
|
|
|
|
|
Trieda dorastu II. - suky /9-12 mesiacov/ |
rozhodca: Christoph Ludwig DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VN 1 |
Oddet z Lintichu |
58468 |
Flash Avax Hof |
Kopún Ľ. Kočovce |
|
|
|
Karnies z Lintichu |
|
VN 2 |
Eny Vác-Vágvolgyi |
1628 |
Roy Terrae Lupiae |
Hudok M. Kolačno |
|
|
|
Oma Vác-Vágvolgyi |
|
VN 3 |
Werra Fabare Bohemia |
88023 |
Marko v.d. Schwarzen Ach |
Skrbek P. CZ |
|
|
|
Ritchi Fabare Bohemia |
Veleman M. CZ |
VN 4 |
Aischa z Nevervilu |
58139 |
Fimo z Lintichu |
Tesárová I. Ratnovce |
|
|
|
Olivia Adrianka |
|
VN 5 |
Tomira Dlhá Roveň |
58077 |
Sapeur vom Gollerweiher |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Wexi Dlhá Roveň |
Lešňovský M. Zubrohlava |
VN 6 |
Ziggy Redox |
04566 |
Zamp vom Thermodos |
Helisek J. CZ |
|
|
|
Marit Redox |
|
VN 7 |
Magi Lary Mak |
3270 |
Raffa v.d. Magistrale |
Shopov D. BG |
|
|
|
Cera Lary Mak |
Majsniar A. Vyhne |
VN 8 |
Vonda Dlhá Roveň |
58275 |
Sapeur vom Gollerweiher |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Whitney Dlhá Roveň |
Družbacký J. Hliník n.H. |
VN 9 |
Figi Vác-Vágvolgyi |
1913 |
Fanto v. Haus Wendl |
Truszka Z. HUN |
|
|
|
Palma Vác-Vágvolgyi |
|
VN 10 |
Asmin Dlhá Roveň |
58638 |
Odin vom Holtkamper Hof |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Thalia Dlhá Roveň |
Tuhá B. Uz.Panica |
VN 11 |
Randie Riwal Hof |
56205 |
Yoker vom Leithawald |
Rehák D. Senica |
|
|
|
Iska Riwal Hof |
|
|
|
|
|
|
Trieda dorastu II. - psi /9-12 mesiacov/ |
rozhodca: Lutz Wischalla DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VN 1 |
Yustin Maserau |
58673 |
Paer vom Hasenborn |
Matuškovič Ľ. K.N.Mesto |
|
|
|
Roxi Maserau |
|
VN 2 |
Richi Riwal Hof |
56204 |
Yoker vom Leithawald |
Žíla I. CZ |
|
|
|
Iska Riwal Hof |
|
VN 3 |
Hill Hortim Bohemia |
45202 |
Esko a.d. Brunnenstrasse |
Šplouchal J. CZ |
|
|
|
Anda Dlhá Roveň |
|
VN 4 |
Ero Vác-Vágvolgyi |
1624 |
Roy v. Terrae Lupiae |
Truszka Z. HUN |
|
|
|
Oma Vác-Vágvolgyi |
|
VN 5 |
Tuareg Dlhá Roveň |
58076 |
Sapeur vom Gollerweiher |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Wexi Dlhá Roveň |
|
Trieda mladých - suky /12-18 mesiacov/ |
rozhodca: Christoph Ludwig DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VD 1 |
Zimba vom Fichtenschlag |
W-G 2191 |
Agassi Ingold´s |
Ossman M. DEU |
|
|
|
Zaskia vom Fichtenschlag |
Žydzik J. PL |
VD 2 |
Axi Dlhá Roveň |
56389 |
Vegas du Haut Mansard |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Thalia Dlhá Roveň |
Bosl E. DEU |
VD 3 |
Joschi z Agíru Bohemia |
85124 |
Kanto Vitaxis |
Sasák M. CZ |
|
|
|
Bára Sarandon |
Jeleňák S. N.Lesná |
VD 4 |
Janee z Lintichu |
57947 |
Roy v. Terrae Lupiae |
Kočajdová K. B.Bystrica |
|
|
|
Xovia z Lintichu |
|
VD 5 |
Jolanda di Casa Massarelli |
8LIM12 |
Canses vom Suentelstein |
Dóža P. Lučenec |
|
|
|
Iman z Lintichu |
Kočajda I. B.Bystrica |
VD 6 |
Harrya z Lintichu |
57846 |
Canses vom Suentelstein |
Kočajda I. B.Bystrica |
|
|
|
Harrya Almett |
Ulmanová H. CZ |
VD 7 |
Laxi Dlhá Roveň |
57318 |
Sapeur vom Gollerweiher |
Paulíny B. Zvolen |
|
|
|
Thalia Dlhá Roveň |
|
VD 8 |
Heaven Perazma |
67153 |
Banderas du Domaine Parc |
Sasák M. CZ |
|
|
|
Csilla Sarandon |
Prauzek M. CZ |
VD 9 |
Merci Qstion |
57634 |
Idol Riwal Hof |
Macáková K. Lazany |
|
|
|
Gwendy Qstion |
|
VD 10 |
Yucca von der Krauterwiese |
T-C 2195 |
Roy v. Terrae Lupiae |
Kulbel S. DEU |
|
|
|
Piccola von der Krauterwiese |
|
VD 11 |
Vendetta Fabare Bohemia |
88837 |
Marko v.d. Schawrzen Ach |
Skrbek P. CZ |
|
|
|
Zartha Fabare Bohemia |
|
VD 12 |
Neyn z Lintichu |
58463 |
Jeck di Casa Massarelli |
Kočajda I. B.Bystrica |
|
|
|
Calista Akia nawa |
Varga M. Mašková |
VD 13 |
Tessy v. Haus Galli |
57531 |
Irlo von der Holzheimer Linde |
Bugoš J. Košice |
|
|
|
Frida v. Haus Galli |
|
VD 14 |
Cita Vác-Vágvolgyi |
1257 |
Yerom v. Haus Salihin |
Takács F. HUN |
|
|
|
Zajsa v. Hannoveraner Hof |
|
VD 15 |
Gulia Hortin Bohemia |
54164 |
Sapeur vom Gollerweiher |
Šplouchal J. CZ |
|
|
|
Anda Dlhá Roveň |
|
VD 16 |
Larma Dlhá Roveň |
57316 |
Sapeur vom Gollerweiher |
Přibyl B. CZ |
|
|
|
Thalia Dlhá Roveň |
|
VD 17 |
Icaer z Lintichu |
57939 |
Roy v. Terrae Lupiae |
Izsák Z. Strekov |
|
|
|
Ostra z Lintichu |
|
VD 18 |
Maritt Qstion |
57632 |
Idol Riwal Hof |
Tóth K. Trstice |
|
|
|
Gwendy Qstion |
|
VD 19 |
Ultra Perunius Bohemia |
55789 |
Pakros d\' Ulmental |
Grombiřík Z. CZ |
|
|
|
Chira Moravia Hasso |
Mjakiš R. Senica |
VD 20 |
Riana Dlhá Roveň |
57672 |
Tino Godalis |
Fáber M. B.Štiavnica |
|
|
|
Thera Dlhá Roveň |
|
D 1 |
Idyla z Lintichu |
57940 |
Roy v. Terrae Lupiae |
Rachwal J. PL |
|
|
|
Ostra z Lintichu |
|
D 2 |
Jerrie Bri-Jack |
63457 |
Amatus v. Bad-Boll |
Kadlčáková K. CZ |
|
|
|
Irys z Ja-Va-Hof |
|
Trieda mladých - psi /12-18 mesiacov/ |
rozhodca: Lutz Wischalla DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VD 1 |
Icar z Lintichu |
57936 |
Roy v. Terrae Lupiae |
Ridzoňová I. Brezno |
|
|
|
Ostra z Lintichu |
|
VD 2 |
Yoker von der Krauterwiese |
T-C 2193 |
Roy v. Terrae Lupiae |
Kulbel S. DEU |
|
|
|
Piccola von der Krauterwiese |
|
VD 3 |
Uri v. Haus Galli |
57746 |
Olympus Endrefalva |
Slota J. Svidník |
|
|
|
Vanda Sorex |
|
VD 4 |
Latto z Lintichu |
58194 |
Jeck di Casa Massarelli |
Dubec S. P.Bystrica |
|
|
|
Karnie z Lintichu |
|
VD 5 |
Iason z Lintichu |
57935 |
Roy v. Terrae Lupiae |
Izsák Z. Strekov |
|
|
|
Ostra z Lintichu |
|
VD 6 |
Markus Ant-Mir |
57708 |
Idol Riwal Hof |
Antal M. Holíč |
|
|
|
Jasmin Ant-Mir |
|
VD 7 |
Wax Maserau |
57542 |
Eon von Nimbus |
Matuškovič Ľ. K.N.Mesto |
|
|
|
Foxi Maserau |
Škopová Y. CZ |
VD 8 |
Fanjo vom Haus Kirschental |
P-C 8456 |
Fosko vom Kirschental |
Kuzma Š. R.Sobota |
|
|
|
Erka vom Kirschental |
|
VD 9 |
Quattros z Henmonu |
58254 |
Esco Vitaxis |
Bollová P. Žilina |
|
|
|
Manon z Henmonu |
|
Trieda dospievajúcich - suky /18-24 mesiacov/ |
rozhodca: Christoph Ludwig DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VD 1 |
Savanah Schreidon |
58242 |
Yoe von Haus Salihin |
Čirž M. CZ |
|
|
|
Holly Schreidon |
|
VD 2 |
Cheila z Agíru Bohemia |
85106 |
Vegas du Haut Mansard |
Sasáková J. CZ |
|
|
|
Caira Sarandon |
|
VD 3 |
Quena von der Holzheimer Linde |
L-G 1149 |
Yerom vom Haus Salihin |
Rabe S. DEU |
|
|
|
Yelli von der Holzheimer Linde |
|
VD 4 |
Trischa Fabare Bohemia |
88669 |
Viki z Podradbuzí |
Skrbek P. CZ |
|
|
|
Zartha Fabare Bohemia |
|
VD 5 |
Quazzy z Lintichu |
56427 |
Canses vom Suentelstein |
Kočajda I. B.Bystrica |
|
|
|
Azzy Dlhá Roveň |
Kočajdová K. B.Bystrica |
VD 6 |
Natasha Provocativo |
81633 |
Herro Cayira´s |
Záhradniková B. CZ |
|
|
|
Aimy Hartis Bohemia |
|
VD 7 |
Wika Dlhá Roveň |
56331 |
Solo vom Saxterhaus |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Cibette Dlhá Roveň |
Schultzová N. Holíč |
VD 8 |
Quassia Schneider |
368 |
Canses vom Suentelstein |
Szabó T. HUN |
|
|
|
Virgin Haus Tepferd |
|
VD 9 |
Ursa Framato Rolau |
24594 |
Odin v. Holtkamper Hof |
Matouš F. CZ |
|
|
|
Anschie Framato Rolau |
Sobotka M. CZ |
VD 10 |
Qrama Kuckoszeli |
412 |
Fanto vom Haus Wendl |
Takács F. HUN |
|
|
|
Luisa Kuckoszeli |
|
VD 11 |
Dina Kozlíkov dvor |
57100 |
Xaron von der Wannsee |
Kurpaš L. Hybe |
|
|
|
Ola Kozlíkov dvor |
Šmiček . M. L.Mikuláš |
VD 12 |
Una z Lintichu |
56733 |
Fasko d\' Ulmental |
Podhorský P. Varín |
|
|
|
Celine Avax Hof |
|
VD 13 |
Kika Qstionn |
56282 |
Olympus Endrefalva |
Ďuriš J. Prievidza |
|
|
|
Baxi Qstionn |
|
VD 14 |
Natalia Hotesou |
56143 |
Wisky Dlhá Roveň |
Dišeková E. Žilina |
|
|
|
Fany Hotesou |
|
VD 15 |
Sakura z Lintichu |
56580 |
Canses vom Suentelstein |
Kočajda I. B.Bystrica |
|
|
|
Xovia z Lintichu |
|
VD 16 |
Nelly Hotesou |
56144 |
Wisky Dlhá Roveň |
Hozdek P. Súľov |
|
|
|
Fany Hotesou |
|
VD 17 |
Simba z Lintichu |
56581 |
Canses vom Suentelstein |
Kočajda I. B.Bystrica |
|
|
|
Hena z Lintichu |
Klátik J. Ráztočno |
DOST. |
Cora Nikita Caste |
56390 |
Flash Avax Hof |
Bogárová A. Levice |
|
|
|
Terry Adrianka |
|
DOST. |
Shakira Kuckoszeli |
747 |
Jeck di Casa Massarelli |
Takács F. HUN |
|
|
|
Trixi Kuckoszelli |
|
|
|
|
|
|
Trieda dospievajúcich - psi /18-24 mesiacov/ |
rozhodca: Lutz Wischalla DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VD 1 |
Panther vom Ritterberg |
T-A2881 |
Agassi Ingodd´s |
Flucken H. DEU |
|
|
|
Yulie vom Ritterberg |
|
VD 2 |
Sony z Lintichu |
56579 |
Canse vom Suentelstein |
Miketa A. CZ |
|
|
|
Xovia z Lintichu |
|
VD 3 |
Raank v. Haus Galli |
56750 |
Irlo von der Holzheimer Linde |
Adamy T. Košice |
|
|
|
Vanda Sorex |
Burkowski D. PL |
VD 4 |
Yasson vom Fichtenschlag |
|
Sony vom Heinrichplatz |
Záhradniková B. CZ |
|
|
|
Yossina vom Fichtenschlag |
|
VD 5 |
Uran Framato Rolau |
24591 |
Odin vom Holtkamper Hof |
Matouš F. CZ |
|
|
|
Anschie Framato Rolau |
|
VD 6 |
Yro Vlady-Sal |
56608 |
Pit Kozlíkov dvor |
Adamčík Š. Čáčov |
|
|
|
Questa Vlady-Sal |
|
VD 7 |
Zolo Vác-Vágvolgyi |
1020 |
Jeck di Casa Massarelli |
Truszka Z. HUN |
|
|
|
Hanach z Lintichu |
Varga B. HUN |
VD 8 |
Unix Maserau |
56450 |
Selvar vom Haus Salihin |
Opálka J. Terchová |
|
|
|
Foxi Maserau |
|
VD 9 |
Kully Turčianka |
56162 |
Ero Saurus Slovakia |
Rosinec P. Žilina |
|
|
|
Linda Maserau |
|
VD 10 |
Beatlejuice Slezin Lovan |
60503 |
Kameron Avax Hof |
Osifčin M. Prešov |
|
|
|
Elle Avax Hof |
|
D 1 |
Cirto Atosov dvor |
56972 |
Skott Dlhá Roveň |
Moravíková K. Levice |
|
|
|
Ajda z Ajkinej nádeje |
|
Trieda dospelých - suky /od 24 mesiacov/ |
rozhodca: Christoph Ludwig DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VA-1 |
Caessie z Lintichu |
54767 |
Naxos vom Holtkamper See |
Šmiček M. L.Mikuláš |
|
|
|
Hellen z Lintichu |
Kočajda I. B.Bystrica |
VA-2 |
Hena z Lintichu |
52005 |
Indor z Lintichu |
Kočajda I. B.Bystrica |
|
|
|
Katja z Lintichu |
|
VA-3 |
Lara Riwal Hof |
56008 |
Dux v. Jabora |
Žíla I. CZ |
|
|
|
Holly Schreidon |
|
V 1 |
Pantea Schreidon |
58987 |
Excel Schreidon |
Čirž M. CZ |
|
|
|
Rela von Frankengold |
|
V 2 |
Xaly z Agíru Bohemia |
85959 |
Pakros d\' Ulmental |
Sasák M. CZ |
|
|
|
Kessy z Agíru Bohemia |
Chromek O. D.Kubín |
V 3 |
Nollin z Lintichu |
55965 |
Canses vom Suentelstein |
Štaudingerová R. Lučenec |
|
|
|
Robbie z Lintichu |
|
V 4 |
Panny Dlhá Roveň |
55166 |
Zalo Dlhá Roveň |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Nixxi Dlhá Roveň |
Magula Ľ. Žiar n/H. |
V 5 |
Vena iz Belogo Jara |
DVZ 579 |
Chesko v. Frankengold |
Gredasov I.V. RUS |
|
|
|
Natali iz Belogo Jara |
|
V 6 |
Emily Adrianka |
55833 |
Janos von der Noriswand |
Piovarčiová-Podhorská A. Piešťany |
|
|
|
Karla Adrianka |
|
V 7 |
Jessica Provocativo |
81532 |
Arny Hartis Bohemia |
Záhradniková B. CZ |
|
|
|
Finta Hartis Bohemia |
|
V 8 |
Aike z Hlbokej |
53919 |
Jummbo Dlhá Roveň |
Cséfalvay Ľ. Hamuljakovo |
|
|
|
Ussa Dlhá Roveň |
Voros Ľ. Čičov |
V 9 |
Xandra Ka-Bron Silesia |
61974 |
Ronny z Lintichu |
Michek O. CZ |
|
|
|
Elis vom Haus Ganger |
|
V 10 |
Baxa Free Heaven |
51979 |
Newil van Contra |
Gregušová J. L.Teplá |
|
|
|
Corola Saurus Slovakia |
|
NEDOST. |
Garrya z Lintichu |
55308 |
Canses vom Suentelstein |
Kočajda I. B.Bystrica |
|
|
|
Galia Almett |
Ulmanová H. CZ |
NEDOST. |
Ida Hotesou |
52674 |
Mars Dlhá Roveň |
Lieskovský M. Kotešová |
|
|
|
Aura Hotesou |
|
NEDOST. |
Mexia z Lintichu |
55960 |
Canses vom Suentelstein |
Kočajda I. B.Bystrica |
|
|
|
Hellen z Lintichu |
Čulík R. Vinodol |
NEDOST. |
Tessa Slezin Lovan |
60267 |
Catar vom Fichtenschlag |
Osifčin M. Prešov |
|
|
|
Elle Avax Hof |
|
NEDOST. |
Greemy Kuckószéli |
7817 |
Ilkó Kuckószéli |
Takács F. HUN |
|
|
|
Reni vom Hannoveranerhof |
|
NEDOST. |
Siana Dlhá Roveň |
55339 |
Wisky Dlhá Roveň |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Jerika Dlhá Roveň |
Skoneczny W. PL |
Trieda dospelých - psi /od 24 mesiacov/ |
rozhodca: Lutz Wischalla DEU |
Známka |
Meno |
Číslo zápisu |
Rodičia |
Majiteľ |
VA-1 |
Garp z Lintichu |
55306 |
Canses vom Suentelstein |
Petrucha J. CZ |
|
|
|
Galia Almett |
|
VA-2 |
Irlo von der Holzheimer Linde |
|
Nando vom Gollerweiher |
Bugoš J. Košice |
|
|
|
Pira v.d. Holzheimer Linde |
|
VA-3 |
Haribal Qstion |
52560 |
Olympus Endrefalva |
Bartoš D. Prievidza |
|
|
|
Baxi Qstion |
|
VA-4 |
Rocky vom Feuermelder |
K-A 6753 |
Sven v. Zellegrund |
Vrábel M. Galanta |
|
|
|
Orla vom Feuermelder |
|
V 1 |
Eden Adrianka |
55831 |
Janos von der Noriswand |
Šulík J. Šurany |
|
|
|
Karla Adrianka |
|
V 2 |
Cherokee Provocativo |
81478 |
Xandy Vitaxis |
Záhradniková B. CZ |
|
|
|
Aimy Hartis Bohemia |
|
V 3 |
Daymon Akia nawa |
86169 |
Canses vom Suentelstein |
Vrábel M. Galanta |
|
|
|
Olympia Avax Hof |
|
V 4 |
Tyson Vác-Vágvolgyi |
9019 |
Douglas aus Wattenscheid |
Izsák Z. Strekov |
|
|
|
Olga Vác-Vágvolgyi |
Varga B. HUN |
V 5 |
Raul Dlhá Roveň |
55335 |
Gent vom Team Fiemereck |
Majsniar A. Vyhne |
|
|
|
Ornela Dlhá Roveň |
Magula Ľ. Žiar n/H. |
V 6 |
Leon vom Team Fiemereck |
P-D 8917 |
Basko v. Deininghauser Park |
Mravík J. Žitavany |
|
|
|
Mona vom Team Fiemereck |
|
VD |
Art Luansport |
49836 |
Irko Gája-Nova |
Biely Ľ. Čajkov |
|
|
|
Beky Žomboch |
|
D |
Agbar Anery Slovakia |
54065 |
Akutt z Jurschtavu |
Transtrade s.r.o. Ivanka p D. |
|
|
|
Anery Modrý safír |
|
NEDOST. |
Yorrdan z Lintichu |
54339 |
Naxos vom Holtkamper See |
Kočajda I. B.Bystrica |
|
|
|
Isabell z Lintichu |
Ulmanová H. CZ |
NEDOST. |
Queno Framato Rolau |
24556 |
Ken v. Elzmundungsrau |
Matouš F. CZ |
|
|
|
Anschie Framato Rolau |
|
NEDOST. |
Nando v. Haus Galli |
55358 |
Dux de Cuatro Flores |
Slota J. Svidník |
|
|
|
Frida v. Haus Galli |
|
Súťaž chovateľských staníc |
rozhodcovia: Wischalla Lutz, Ludwig Christoph DEU |
Poradie |
Názov chovnej stanice |
Majiteľ |
I.miesto |
CHS z Lintichu |
Kočajda I. B.Bystrica |
II.miesto |
CHS Dlhá Roveň |
Majsniar A. Vyhne |
III.miesto |
CHS Maserau |
Matuškovič Ľ. K.N.Mesto |
IV.miesto |
CHS Adrianka |
Piovarčiová-Podhorská A. Piešťany |
|